Jdi na obsah Jdi na menu
 


9. 1. 2010

 Tak, a jsme zase o rok moudřejší ...

Bohužel, mnohé chlupaté vánoční dárky končí v ulicích, a ač je zatím mrazivo, jaro se přihlásí v plné síle a opět začne ten každoroční kolotoč, kdy se geometrickou řadou rodí další a další opuštěná koťata, útulky praskají ve švech - a málokoho to zajímá.

Proto Vás prosíme, pomozte i Vy!

Nebuďte lhostejní k osudům nechtěnátek !

I Vy můžete pomoci realizovat kastrační program v regionu, kde je problematika bezprizorních koček zcela ignorována !

Ve věci péče o bezprizorní kočky (odchyty, kastrace, nalezenci ) si dle vyjádření písecké radnice máme poradit vlastním umem, neb zastupitelstvo tato problematika naprosto nezajímá – kastrační program, ač zde byl již opakovaně navrhován, a to nejen naší organizací, zde údajně není potřeba, s investicí do řešení útulkové problematiky opuštěných koček se v příštích letech nepočítá, jelikož by radnici nabourala rozpočet atd., atd …

Hodláme tedy ( ostatně co jiného nám zbývá ) ujmout se řešení této situace dle doporučení pánů radních vlastním umem, neboť k dalšímu utrpení těch nebožátek, narozených povětšinou pro budoucí úděl bezdomovců, nemůžeme zůstat nečinní.

Přispět můžete na účet organizace - číslo 1002015761/2700

pod variabilním symbolem  421 ( = čtyři kočičí tlapky, dvě uši a jeden mlsný jazýček ;-)

Potvrzení na odečet daru z daní obdržíte samozřejmě obratem, postačí pouze uvést nám do mailu potřebné údaje.

Pomoci můžete též způsobem možná pro Vás příjemnějším - zakoupením originálních dárků z nabídky eshopu WWW.ARTCAT.CZ, který vznikl ryze za účelem úhrady veterinární péče a nákupů krmiv a potřeb pro naše svěřence, nyní jsme nuceni zaměřit se též na možnou realizaci kastračního programu a opět tak suplovat zákonné povinnosti správních celků.

Udělejte si radost nebo potěšte své blízké originálním dárkem, třeba k blížícímu se Valentýnu ! Pomůžete nám tak aspoň částečně zabránit dalšímu utrpení ubožáčků, mnohdy zrozených jen pro pomalé umírání o hladu a bolesti, a to jen díky lidské nezodpovědnosti !

Nyní skutečně pomůže každá stokoruna – a to doslova !

Jen díky Vaší podpoře můžeme pomáhat bytostem, které si samy pomoci nemohou !

Díky a vděčné mňau !