Jdi na obsah Jdi na menu
 


BYSTROZRAKÝ SLEPÉMU NEVĚŘÍ aneb Miki vzkazuje

2. 1. 2009

Ale protože mu jeho osud nešel pod fousky, naštval se.

Rozhodl se, že to nevzdá. Poloslepý a šílený, podvyživený a k smrti vyděšený řval na celou ulici. Jenomže, ono zrovna bylo mrazivo, bylo mu tam ouvej - a tak je tady. A chce se vyléčit, aby mohl hoooodně zlobit !

A že prý tohle někde slyšel, a že prý si to taky myslí. A tak má pro ty, kteří mají volný pelíšek pro budoucí čtyřnohé členy rodiny, takový malý vzkaz. Dá se brát třeba jako novoroční předsevzetí, nebo prostě jen tak …

Miki vzkazuje - jménem vašich budoucích kočičích přátel - prosíme, nevybírejte si nás pouze očima, ačkoliv chápeme, že barva srsti, tvar čumáčku či velikost uší je to první, co vás na nás zaujme. Víme, že někteří máte svoji představu dříve, než nás uvidíte, třeba proto, že hledáte náhradu za kočičího miláčka, který vám odešel do kočičího nebe, a vy se s tím odmítáte smířit. Nebo vám prostě bílá kočka lépe ladí k barvě vlasů než černá, anebo ... - chápeme, že váš výběr záleží jen a jen na vás, a my, opuštěné mňoukající bytosti občas nemáme odpovídající image, zvláště tehdy, kdy jsme se ocitli napospas divnému stvořením, co si hrdě říká Člověk, a které nám tolik ublížilo. Pak se vás marně snažíme zaujmout tou svojí nevinou kočičí duší, která není vidět na první pohled, mňoukáme, že na vás tadyyy, tadyyyyy čekáme … a vy nic!

Prosíme vás tedy, dříve než zaujmete stanovisko jenom na základě toho, jak právě vypadáme, když nás poprvé vidíte, naslouchejte našemu vnitřnímu předení, napojte se třeba jen na několik vteřin na naši kočičí vlnu - staňte se jedním z nás - a buďte bez obav, máme vám co říci, i když máme zrovna třeba natržené ucho, nevábnou srst nebo jizvy na duši. Chcete nám je přece pomoci zahojit, proto jste tady, ne ?

Za to se vám dostane mnohocenné něžné lásky a radosti, kterou svojí přítomností nezištně rozdáváme.

Prostě nevybírejte si nás očima, ale srdcem.

----------

Chcete pomoci Mikimu k uzdravení ? Chcete zpříjemnit život dalším kočičím pacientům a přispět na jejich léčbu či stravu ?

Udělejte si radost, pořiďte dárek svým blízkým, rozmazlujte se !
Pro vás věcička pro radost – pro ta chlupatá vrnící klubíčka velká pomoc !

Výdaje za veterinární péči převyšují reálné možnosti – přesto za záchranu životů našich svěřenců vytrvale bojujeme, stejně tak jako se snažíme dopřávat jim misky plné dobrůtek ! Ne, nechceme abyste pomáhali jen tak, víme, jaká je doba a že málokdo má financí nazbyt ( a ti, co mají, raději prohrávají v casinech, i takový je život ) – proto si dovolujeme nabídnout Vám možnost spojit příjemné s užitečným.

Kromě uvedené nabídky výrobků na podporu léčby a péče svěřenců depozita můžete mít samozřejmě dárečky na přání - chcete mít svého miláčka na stěně v rámečku, nebo třeba na oblíbené sklence či hrnku na kávu ? Hledáte vhodný dárek pro kočkomilné známé ?Případně hodláte obdarovat myslivce, rybáře, pejskaře, kovboje, sportovce nebo pro změnu novomanžele ? Fantazii se meze nekladou !

Zakoupením jakéhokoliv předmětu z naší nabídky přispějete na úhradu nezbytné veterinární péče potřebným - celý výtěžek z prodeje je věnován na péči o opuštěné kočky. Jedná se tedy o prodej bez zisku – největší odměnou jsou spokojeně zářící kočičí oči.

Co kus, to originál, rádi zhmotníme i Vaše přání - - nemožné ihned, zázraky na počkání  !


Vybrané dárky zašleme na dobírku nebo předáme osobně.

Též Vás rádi po dohodě uvítáme osobně, abyste se mohli na vlastní oči přesvědčit, jak bylo s Vaší pomocí naloženo, v jakých podmínkách a prostředí kočky žijí a jak je o ně postaráno.Více info na artcat@email.czhttp://www.eshop-rychle.cz/artcat

(C) Erkling Agency s.r.o.

 

Náhledy fotografií ze složky MIKI